Üyelerimiz

ÜYE FİRMA ADI E-MAIL ADRESİ İNTERNET ADRESİ
     
Ada Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. info@akaderi.com  
Ak Deri Tic.San.Ltd.Şti. alderi@tnn.net  
Aka Deri San.ve Tic.Ltd.Şti info@akaderi.com http://www.akaderi.com/
AL Deri Tic.San.Ltd.Şti. alderi@tnn.net  
Atacan Deri Ticaret ve San.A.Ş. atacan@atacan.com http://www.atacan.com/
Boss Deri San.ve Tic.A.Ş. info@derimsan.com  
Cevahir Deri San.Tic.Ltd.Şti. cevahir@cevahirderi.com http://www.cevahirderi.com/
Cihan Deri San.A.Ş. info@cihanderi.com http://www.cihanderi.com/
Cuman Deri A.Ş    
Cuman Deri San.ve Dış Tic.Ltd.Şti.    
Ç.D.Deri San.ve Tic.Ltd.Şti.    
Çubukoğlu Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. info@cubukcuogluleather.com http://www.cubukcuoglu.com.tr/
Demsaş Deri Mam.San.A.Ş. info@demsasderi.com http://www.demsasderi.com/
Der-İm-San Deri İml.San.ve Ltd.Şti. info@derimsan.com  
Derkon Deri ve Konf.San.Tic.A.Ş. arifco2000@yahoo.com http://www.derkon.com/
Ecem Deri Konf.San.ve Tic.Ltd.Şti.    
Elşen Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. elsenderi@hotmail.com  
Emre-Gallus Deri San.ve Tic.A.Ş. emre_gallus@hotmail.com  
Enis Dericilik San.ve Tic.Ltd.Şti.    
Ensari Deri Kürk San.Tic.Ltd.Şti. info@mender.com.tr  
Es Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. info@karacaleather.com  
Gökhan Deri San.Recep Eren gokhan.eren@superonline.com  
Göryakınlar Deri San.ve Tic.Ltd.Şti goryakinlar@dsl.ttmail.com http://www.goryakinlar.com.tr/
Güdersan Kürk Ür.Pz.ve Tic.Ltd.Şti. gudersan@gudersan.com.tr  
Güven Karaca Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. contact@guvenleather.com http://www.guvenleather.com/
Güzel Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. ergunakar@hotmail.com  
Kampana Deri Kösele San.Tic.A.Ş. suzan@kampana.com  
Karaca Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. info@karacaleather.com http://www.karacaleather.com/
Kopuzlar Deri San.ve Tic.A.Ş. kopuzlar@kopuzlar.com  
Kuru Deri ve Konf. Yılmaz Kuru    
Levent Dericilik Sanayi Tic.A.Ş.   http://leventdericilik.com/
Mader Deri San.ve Tic.A.Ş. mader@matras.com  
May Deri San.ve Tic.A.Ş. mayderi@superonline.com  
Odabaşı Deri Ltd.Şti. bulent@odabasigroup.com http://www.odabasigroup.com/
Odabaşı Napa San. Tic. Ltd.Şti.    
Osmanoğulları Dericilik İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. osm-fabrika@hotmail.com  
Ottimo Deri San.ve Tic.Ltd.Şti.    
Özderi Dericilik San.ve Tic.Ltd.Şti. ozderi@superonline.com  
Öz-Yüksel Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. info@ozyuksel.com.tr  
Özzengin Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. info@ozzenginderi.com http://www.ozzenginderi.com/
Prima Deri San.ve Tic.A.Ş. prima@anet.com http://www.primaderi.com.tr/
Süed Mod Dericilik San.Tic.Ltd.Şti. info@suedmod.com http://www.suedmod.com/
Şahinoğlu Deri Konf.San.Tic.A.Ş.   http://www.uyguner.com.tr/
Tarancı Deri San.ve Tic.A.Ş.    
Uyguner Deri San.ve Tic.A.Ş. info@uyguner.com  
Yıldız Deri San.ve Tic.Ltd.Şti. yildiz@yildizderi.com.tr http://www.yildizderi.com.tr/
Yükşan Deri Konf.San.ve Tic.A.Ş. necatidiker@hotmail.com  
ismaco Amsterdam B.V.Merk.Hollanda    

Türkiye Deri Sanayii İşverenler Sendikası

İstanbul Deri Sanayi Bölgesi (18.Yol) Tanen Sokak No:1 Tuzla/İSTANBUL

Bize Ulaşın

Tel : 0216 394 29 39 -
Email : info@tudis.org.tr

Bizi Takip Edin